Lenča59

co znamená když je měsíc oranžový/žlutý?

Právě se na něj dívám, je obrovký a ohivý =3 je to krása, takže co prosíM?

Nejlepší odpověď
Pájo

Je to obyčejná fyzika – optika. Mohou za to optické jevy, vzdálenost, kterou odražené světlo z Měsíce k pozorovateli urazí a prachové částice ve vzduchu, které so lom světla postarají. Oranžově/žlutě zbarvený Měsíc určitě vídáš na obloze níže nad horizontem. Čistě bíle se pak odráží světlo od Měsíce, když je vysoko na noční obloze.
Se smrtí a vraždami to nemá nic společného.

Další odpovědi
anonym

slýchávala jsem, že pokud se měsíc zbarví rudě, znamená to, že někoho zabili nebo někdo zemřel…ale jelikož to se děje každou chvilkou, tak to može ledatak oznamovat vraždu či úmrtí někoho, kdo si smrt nezasloužil, nebo nevím.
Doplňuji:
Pájo: narozdíl od tebe jsem se alespon nekoukala jen na realistický pohled věci

EmoManTV

prave jsem ten oranzovej mesic videl rychle zmizel byl krasnej