Aditour

Co znamená, když domácí králík pšiká?

Ahoj, nevím jak slušně to říci, ale nevím co znamená když domácí králík popšikává „něco jako rýma“ tak nevím. Předem děkuji za všechny odpovědi.

Odpovědi
pucipuci

Pokud není očkovaný i doma může chytnout virozu, šup na veterinu.

anonym

Pokud pšíká a teče mu z nosu, tak je to rýma.Musíš se podívat na nos jestli mu z toho neteče voda (čili otočit zádama dolů a podívat se do nosních dírek).Pokud jen občas pšíkne, tak se mu do nosu něco dostalo (prach, prach ze sena apod.)

mosoj

Vadí nějaký sajrajt, který máte doma, pokud to není rýma.

lexx

to jako zvířátko žije v domácnosti ? von se vypšiká, chladem asi ne, nějaká alergie může to být nebo co