Avatar uživatele
Mofli

Co znamená gay-friendly hotel?

U některých hotelů je uvedeno, že jsou gay-friendly. Vím, že doslova to znamená, že jaksi mají rádi gaye, ale jak se to v praxi projevuje? A naopak, co když hotel není gay-frinedly? nebo je to jen trik nalákat gaye a je to totéž. Díky.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, quentos před 5068 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

„Gay friendly“ je mezinárodní označení míst, politických aktivit, lidí nebo institucí, kteří usilují o vytvoření prostředí přátelského vůči gayům, lesbám…" více viz odkaz. Tedy ne že by je přímo „měli rádi“, ale „jsou k nim přátelští“, tudíž se snaží o vytvoření prostředí, v němž se nebudou cítit diskriminování. Jak dál uvádí odkaz, někdy bývají jako gay-friendly označena celá města, podrobněji viz tamtéž

Zdroj: cs.wikipedia.or­g/wiki/Gay_fri­endly

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
atriplex

Představte si to asi takto. Jste muž, žijete s mužem a chcete jet na dovolenou. Vyberete si hotel gay-friendly. Když tam přijedete, tak se nikdo nebude pozastavovat nad tím, že chcete manželskou postel, že se k sobě navzájem chováte jako partneři a pod. Heterosexuální člověk na službách hotelu nic nepozná.

Také máte pravdu v tom, že je marketingový tah (pokud není majitel hotelu také gay), protože je všeobecně známo, že gayové mají mnohem vyšší životní standard a příjem (nemají děti), takže mohou víc utrácet.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek