Complex

Co znamená fáze u vypalování s popisem: „Aktivován režim anti-spánku“?

Program BurnAware free u vypalování datového DVD.

Viz:
[14:36:18] Použít nastavení
[14:36:18] Kontrola souborů
[14:36:18] Připravuji kompilaci
[14:36:18] Aktivován režim anti-spánku
[14:36:26] Začal proces vypalování

Nejlepší odpověď
Dochy

Předpokládám že jen bylo zakázáno uspání systému… Neupravený strojový překlad. Uspání počítače v průběhu vypalování by v mnoha případech znamenalo nevratné poškození vypalovaného disku. Aplikace musí vypalovačku kontinuálně krmit daty aby vypalovačka mohla celou stopu vypálit najednou (Tak to alespoň funguje u jednoho z nejběžnějších režimů vypalování). Modernější (tedy modernější v době kdy se vypalování ještě řešilo) vypalovačky mají ochranu proti podtečení bufferu – pokud nemají dost dat k vypálení v zásobě, zpomalí vypalování… Ale pokud aplikace nedokáže data připravit ani v tom pomalejším režimu, jde to do kopru i tak.

Další odpovědi
led

Ako píše Dochy.

Veľa počítačov má uživateľsky nastavené „uspávanie počítača pri (aktívnej) nečinnosti“
Aby napaľovací software tomu uspaniu zabránil má v sebe kontrolu aktívnej funkčnosti počítača. Ak pčítač začne „klipkať očami od nudy“ režim anti-spánku ho preberie do aktivity „nespi máme prácu“

Preto pri vypaľovaní dát radšej v nastavení zrušte uspávanie počítača.