Frajirek2000

Co znamená „Abuse“

?
Doplňuji:
dostal jsem ban na TS3,nevím proč.
důvod <12:21:58>  You are banned permanently. Reason: „abuse“

Nejlepší odpověď
p-e-t

Abuse znamená: zneužívání nebo nějaké škodlivé užívání.

Další odpovědi
pokazdejinak

http://transla­te.google.cz/?hl=cs&t­ab=wT#en|cs|abuse

lepší je příště dodat kontext – takhle to může být cokoli ze seznamu…

edit: nejde mi sem vložit ten odkaz správně, ale napsat abuse do kolonky anglicky už snad zvládneš – google překladač je nejjednodušší způsob rychlé pomoci :)
Doplňuji:
no tak to si někoho obtěžoval zbytečnými, útočnými nebo třeba sprostými poznámkami… TS3 to je nějaký chat?
jestlis to byl ty tak se zkus moc a moc omluvit, slib, že už nic takového neuděláš, i když permanentní ban většinou bývá permanentní :/
jestli jsi si jistý, žes nic neudělal, tak je pravděpodobné, že to byl někdo jiný se sdílenou IP adresou – pak netuším, jak to řešit – jedině pokusit se to někomu vysvětlit

držím palce :)