Hyperaktivní Veverka

Co zajímavého se vám kdy zdálo?

Poslední dobou se mi zdají opravdu zajímavé sny. Někdy ani nevím, o co ve snu šlo, ale rozhodně byly všechny velmi zajímavé. Například se mi zdálo, že jsem v nějakém zvláštním bludišti z trubek, které se porůznu posunují a já se musím dostat ven. Měli jste také nějaké zvláštní sny, o kterých dlouho po ránu přemýšlíte? Vsadím se, že každý z vás jeden takový určitě měl. Velice by mě zajímalo, co zajímavého se vám kdy zdálo.

Odpovědi
Alesh

Nedávno se mi zdálo, že kolega v práci zkolaboval, prostě ležel najednou jako prkno a hotovo, sanitka hadr a už ho vezli. 🙂

Berušinka

Mně se na dnešek např. zdálo, že jsme s přítelem měli syna (asi 2-letého) a měl na obličeji pihy (jako mívají zrci). Pořád jsme řešili po kom je asi tak má =D, protože v našich rodinách pihy nikdo nemá =D.
Nebo se mi taky zdálo o porodu – najednou, že jsme měla novorozence u sebe – když jsem se vzbudila, tak to se mnou pěkně mávalo. Jsem si řikala jaký to bude asi naživo, když ve snu mě to tak „sebralo“ a i po probuzení.

anonym

Mé sny se snad nedají publikovat.Kdy by mé sny šly nafilmovat,byly by trháky století! Nechápu kde se to ve mne bere!