Dark_rose

Co zajímá dnešní teenagery?

Inteligence nebo styl oblékání, chování? Co je pro ně přednější, to, jak člověk vypadá, nebo jak se chová?

Nejlepší odpověď
sesednizkola

Cely zivot cloveka zajima vic jak vypada, je to vypovidajici o jeho zivote docela dost. Clovek si tak dlouho lze, ze vzhled neni dulezity, az tomu uveri a proto si mysli, ze mu na tom nezalezi. Kazdy pozna vaguse od obchodniho reditele napriklad. Nebo kdyz ma nekdo falesne hodiny rolex, tak to asi neco vypovida o jeho mentalite a takovy clovek si bude na neco hrat i v jinych vecech. Obleceni je sakra dulezite tak nelzeme si ze neni. Obleceni lepsiho cloveka neudela, ale horsi obleceni na „lepsim clovekovi“ z nej toho horsiho udela. Chovanim se to da napravit, ale u vetsiny lidi pro vzhled uz nebude mit prilezitost napravi to. Jednoduche.

No a co zajima teenagery… Nekdo hraj na piano, druhej od 15 ti chlasta a treti dela oboje. Nelze pausalizovat :D

Další odpovědi
Klaproth

Myslím, že mládež v tomto věku je na tom se zájmy a prioritami pořád stejně. Mě před 40 lety také víc zajímalo, jak kdo vypadá, než jak se chová.

Šidlo

ja dúfam, že ich zaujíma aspoň niečo

nihilizmus je najväčšie zlo…čisté peklo, vidím to na niektorých rovesníkoch

mňa viac trápi to, že my (Y) sme oveľa držejšia generácia než nasledujúca (Z)… je ľahšie kultivovať drzého spratka než konzumujúcu ovečku…

sesednizkola: prvý dojem sa dá naučiť ignorovať....­..jednoduché

Králičí Žena

Mě zajímá hudba, vzhled a samé voloviny. V tomto věku jsem, No problem XD!
Ale, za to nemůžeme, jak se chováme. To jsou už ty naše hormony, proto nás nikdo nechápe. Jsme asi až móc náladoví :-/

Zdroj: Můj pubertální mozek lol!