Avatar uživatele
Dark_rose

Co zajímá dnešní teenagery?

Inteligence nebo styl oblékání, chování? Co je pro ně přednější, to, jak člověk vypadá, nebo jak se chová?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2971 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
sesednizkola

Cely zivot cloveka zajima vic jak vypada, je to vypovidajici o jeho zivote docela dost. Clovek si tak dlouho lze, ze vzhled neni dulezity, az tomu uveri a proto si mysli, ze mu na tom nezalezi. Kazdy pozna vaguse od obchodniho reditele napriklad. Nebo kdyz ma nekdo falesne hodiny rolex, tak to asi neco vypovida o jeho mentalite a takovy clovek si bude na neco hrat i v jinych vecech. Obleceni je sakra dulezite tak nelzeme si ze neni. Obleceni lepsiho cloveka neudela, ale horsi obleceni na „lepsim clovekovi“ z nej toho horsiho udela. Chovanim se to da napravit, ale u vetsiny lidi pro vzhled uz nebude mit prilezitost napravi to. Jednoduche.

No a co zajima teenagery… Nekdo hraj na piano, druhej od 15 ti chlasta a treti dela oboje. Nelze pausalizovat :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Klaproth

Myslím, že mládež v tomto věku je na tom se zájmy a prioritami pořád stejně. Mě před 40 lety také víc zajímalo, jak kdo vypadá, než jak se chová.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Šidlo

ja dúfam, že ich zaujíma aspoň niečo

nihilizmus je najväčšie zlo…čisté peklo, vidím to na niektorých rovesníkoch

mňa viac trápi to, že my (Y) sme oveľa držejšia generácia než nasledujúca (Z)… je ľahšie kultivovať drzého spratka než konzumujúcu ovečku…

sesednizkola: prvý dojem sa dá naučiť ignorovať....­..jednoduché

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Králičí Žena

Mě zajímá hudba, vzhled a samé voloviny. V tomto věku jsem, No problem XD!
Ale, za to nemůžeme, jak se chováme. To jsou už ty naše hormony, proto nás nikdo nechápe. Jsme asi až móc náladoví :-/

Zdroj: Můj pubertální mozek lol!

Upravil/a: Králičí Žena

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek