zjentek

Co za škody na majetku by musel člověk páchat, aby bylo nutné/vhodné jej při ochraně tohoto majetku zastřelit?

Napadá vás nějaký příklad?

(Zbrojní pas z důvodu ochrany osob, zvířat a majetku.)

Pokud je tady krom Viktorie II ještě někdo, komu se příčí slovo zastřelit, tak nezastřelit, nýbrž ZASTAVIT SMRTÍCÍ SILOU (palné zbraně). To by se mně ovšem do omezené délky otázky nevešlo, takže zde platí zastřelit ho.

Odpovědi
autacek

Né, čorkaře nemůžeš jen tak při kradení sejmout, můžeš se mu však postavit do cesty a pak střelbou odvrátit útok směrující na tvou osobu.

Bohužel hodnota lidského života lumpa má prý pro společnost vyšší cenu, než pro tebe hodnota ukradeného majetku.

Viktorie II.

Obdivuji vás, a hlavně vaše dotazy, na které snad nelze odpovědět normálně a tudíž se distancuji.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

@viktorka, ok. Nikdo není povinen mít jaksi všestranné zkušenosti. Ani tady ne.

Hoď to za hlavu. (;