zjentek

Co vyroste z domácího mazlíčka, kterému se doma nedostává lásky?

Tupé zvíře?

Co myslíte vy? Co z něj doma vyroste?

(Velikost od činčily a větší. Na pavouky, žáby , rybičky apod. se otázka nevztahuje.)

Nejlepší odpověď
Drap

Tupé ne. V takovém případě je spíše tupý majitel. V každém případě nevychované víře a lze od něj očekávat cokoli.

Další odpovědi
Ametyst

Bezcitné zvíře, asi bude chtít ublížit při nějaké příležitosti.

Lgee

To stejné jako z člověka

Rocker

Tupé určitě ne,většina zvířat je hodně inteligentní.
Třeba o kočku se moc starat nemusíš,té stačí miska s jídlem,nebo si uloví myš. U psa je to jiný,když se mu nevěnuješ,nezná povely,nemá si s kým hrát.A přesto tě bude mít rád.

Rokio

Časovaná bomba, která může kdykoliv ublížit lidem nebo zvířatům.

Schmiu

Měli jsme kočku, .. pristavovali jsme k baráku další část a trvalo to rok,.. do toho 2 děti.. na kočku moc čas nezbýval .. ona vyžadovala vždycky hrozně kontakt.. kterej se jí moc nedostával poslední rok.. když už jsme mysleli, že všechen stres ohledně baráku máme za sebou.. začala nám hubnout a veterinářka nám oznámila, že má FIP.. začali jsme léčbu, ale nezvládla to .. 🤷‍♀️
Takže nemyslím, že tupé zvíře.. spíš zvíře co trpí .. každý potřebuje lásku..

haluzakfest

Svačina. Chutný oběd? Večeře ? Nebo třeba rukavičky na zimu? Jesli myslíš tu krysu na té fotce.. no tak z toho jen odpad.. asi kopnu do nějakého jorkšíra co okolo něj projdu. I když je možné že se tazateli taky nedostávala láska. No možná kyslíku. Šťastný živý tvor se z něj stane, pokud myslíš tvou lásku. Připomnělo mi to toho pomateného studenta medicíny, který upečoval a uléčil svého psa k smrti… Co si tak řekne to děcko umírající hlady v Bangladéši, Africe atd.. jak se toho dočte. Co to asi tak jsou za lidi, že o mě ani neví, a starost mají o nějakou chlupatou krysu. No a pak se divte, že se děje co se děje. ) Pokud to považuješ za urážku, tak je, jinak není zač. )

Tamara 1

Takový domácí mazlíček bude muset chodit k psychologovi.

alicenovák

A ty jseš tupější proč?

Anička 99

Tupé to neeeeeee😶😶😶

zjentek

Haluzák, tobě se jí zjevně dostávalo moc. Což může napovídat, že tvým předkům taky a těm jejich taky. Pro „zatnutí tipce“ si však musíš počkat na ten správný režim, v demokracii prakticky nemáš přirozenýho nepřítele ovšem když kopeš do dětí musíš si zavřít okna dveře, pak jsi v poho.