Avatar uživatele
Natty*

Co vy na SMS pana prezidenta?

Já si tedy myslím, že je to neadekvátní a nevhodné… Kdyby to takto řešil každý, tak se vsadím, že aspoň 1 mil. lidí by emigroval už dávno… Co na to vy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? ministri před 4107 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Ano, taky mi to přijde trapné, stejně tak jeho pohlednice lidem do schránky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
M.

Hádám, že tohle plánoval už předtím, než vyhlásil amnestii :) Pošle zemi do pr.ele (omlouvám se, ale tady to jinak nejde) dokud může a pak si prostě zmizí. Je mu fuk, co bude se zemí, ve které „vládl“ ;)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/585683/vk_1_­.jpg

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bedy

Je to jeho rozhodnutí, já s ním nesouhlasím. myslím si, že to je zase nějaký „fast-food“ žrádlo pro média jako TV Nova, Blesk, iDnes.cz a podobné bulváry..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ministri

Je pravda, že v poslední době je chování pana prezidenta Klause a jeho rodiny dosti rozporuplné, ale na druhou stranu, ta sms byla soukromá záležitost. I pan prezident je člověk, který si může občas zavtipkovat. Spíš bych apeloval na morálku osoby, která tuto sms zveřejnila(nebo prodala médiím). V tomto ohledu bych z toho nevyvozoval žádné důsledky a soudy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Já slyšel jen to, že pokud Karel vyhraje tak hodlá emigrovat, takže těžko říct, kterýmu z kandidátů se snaží hrát do karet.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Ano – pomohl mi se rozhodnout.
S radostí jsem jeho emigraci podpořil.
Mimochodem – už to koho rodina Klausova začala podporovat a jak se někteří její členové začali chovat mi celkem zvedlo žaludek. Čekal jsem od nich více než takové primitivní vystupování a chování.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

Ať si emigruje,nikdo ho tu nedrží. A knírače může vzít sebou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek