Kepler

Co všechno ženy dokáží?

„Žena může udělat z muže milionáře – z takového, který byl miliardářem." (Chaplin) https://citaty­.net/citaty-o-zenach/
Neboli jak říkají frantíci: Cherchez la femme – za vším hledej ženu. Taky se říká, že čtyřicetiletá žena pro tebe udělá všechno, dvacetiletá nic. Znáte i nějaké pozitivní příklady?

https://pixaba­y.com/illustra­tions/girl-sport-bow-arrow-exercise-1909006/

Doplněno pro madam led:
No to si Adam teda dal. Kvůli tomu jsme všichni přišli o Ráj. Ten prototyp první ženy, to je neštěstí. Dala Adamovi jablko ze stromu poznání, ten naivka ho zbaštil a od té doby je to se světem v pudeli. No a tak si všichni Adamové od těch dob z těch jablek pálí destiláty, které jim aspoň na chvíli vrátí ztracený ráj.

Nejlepší odpověď
marci1

Žena dokáže vytvořit domov, porodit, přežít všechna utrpení (pubertu dětí, druhou mízu manžela) a většinou žít déle než muži. 🙂
„Sto mužů dokáže postavit tábor, jen žena dokáže dokáže vytvořit domov“.
Konfucius
-
„Pokud dokážete dívku rozesmát, dokážete ji donutit udělat cokoliv.“
M.Monroe
-
„Muž neumí přežít tolik utrpení, kolik dokáže přežít žena.“
Oshoor

Další odpovědi
anonym

Žena,to je plémě hadí,kdo jí hladí,toho zradí,kdo jí souží,po tom touží.;-)

zjentek

Milovat, nenávidět, pomáhat, ubližovat… co si jen vzpomeneš.

Žena je koktejl emocí jak cyp! A podle nich si bude dělat co chce a chlap s tím houby svede. Pokud nerezignuje rovnou, svede s tím chudák marný boj.

Jo a PROVOKOVAT, to především! I;

da ny

Ženy (některé) dokáží opravdu vše.
Vše, co dokáže muž a to, co muž nikdy nedokáže.
Některé jsou bohužel i všeho schopné, pak v mnohém předčí i muže (fanatismus)
:/
Je prý statisticky dokázáno, že muži se v partnerském svazku dožívají vyššího
věku, než ti nezadaní.
Ženy v partnerském vztahu umírají dříve, než ty bez partnera.
Z toho plyne, že soužití s mužem ženu „zabíjí“. ;D

Malvína

Taky se říká „Zůstaň a tou ženou, která je a tebou i když jsi chudý a s její podporou zbohatneš při plnění svých snů“ (nebo tak nějak 🙂
Ženy tě dokážou zruinovat, ale pravá žena svého muže podporuje a dává mu vše. Samozřejmě v případě, že on se k ní nechová jak hovado.

aliendrone

Např. i z toho nejchytřejšího chlapa na světě snadno dokážou udělat úplného blbce. Stačí? ;) :D :D

Žádná vysvětlení nehledej, prostě NEJSOU. To je jako kdybys hledal „řád“ v „absolutním chaosu“. Nejzvláštnější na tom je, že si tento paradox ženy samy ani neuvědomují. Důkaz následuje >

>> Malvína:

  1. „Zůstaň a tou ženou, která je s tebou i když jsi chudý…“

Garantuji ti, že je to úplný NESMYSL, úkol NEMÁ ŘEŠENÍ! Pamatuji doby, kdy jsem býval študým chudentem a víš ty co? VŠECHNY dívky, které jsem neopustil já (a to všechny DO JEDNÉ!!!) opustily mě nikoliv pro jiného, krásnějšího, osvalenějšího, chytřejšího etc. chlapa, ale pro starého plesnivého dědka s velkým bourákem a chatou. :)
Tedy vyložená utopie, chtít abych zůstal s NIKÝM (tedy „se ženou, která je s tebou, i když jsi chudý“). Jak vidíš, ženy v tom ale nevidí protimluv. ;) :D :D

  1. „… a s její podporou zbohatneš…“

No vždyť i ty sám jsi citoval mnohem REALISTIČTĚJŠÍ scénář. Neříkám, že po boku ženy nejde zbohatnout (i takoví borci jsou, zbohatli by třeba konci světa NAVZDORY), nicméně OPAČNÝ proces je MNOHEM pravděpodobnější. :D :D :D

  1. „…při plnění svých snů.“

ROFL! Tady jde již o vyloženou záměnu zájmena. Správně má výrok znít: „… při plnění JEJÍCH snů.“ ;) :D :D

NEBO marci1:

„Žena dokáže vytvořit domov…“
No, počítám, že by se našli chlapi, kteří by to potvrdili, takže ano, MOŽNÁ…
Zato PEKLO žena dokáže vytvořit ZCELA JISTĚ a nepochybuji, že bych našel HODNĚ chlapů, kteří se pod to podepíší vlastní krví. ;) :D :D

Výrok Její Excelence velvyslankyně PEKLA na Zemi už raději ani nebudu komentovat, zkrátka vidíš, že ty naše ženušky mají velice jasně vyhraněné představy, které jsou ovšem v naprostém rozporu s realitou. To jim ale nijak nebrání ve vznášení požadavku na jejich řešení (nejlépe naprosto dokonalé a to okamžitě)! ;) :D :D

BTW – obvykle bývá druhý den hezky (když svině rejou), ale tentokrát si myslím, že bude BOUŘKA! ;) :D :D

led

Túto záhadu sa pokúšajú zistiť už od vymodelovania prototypu prvej ženy. Vzhľadom na svoju nemohúcnosť spoznať ženu a jej myslenie, Požiadal Tvorcu o nový model. Od tej doby Adam a jeho nasledovníci pátrajú po záhadách schopností Evy a jej nasledovníčok. Dodnes výzkum neukončili.
Preto nemôžme mužom znemožniť mať radosť z bádaniach po tajomstvách ženy.

Emefej

Ženy jsou křehká stvoření, ale dokážou skoro všechno, třeba tahle https://www.no­vinky.cz/koktej­l/clanek/vzpe­racku-nechteli-pustit-do-letadla-dokud-neprokaze-ze-je-zena-40337920

zjentek

Marci: M. Monroe nejspíše dala každýmu, kdo ji rozesmál.

Pepa25

Poněkud mě zarazilo tvrzení „čtyřicetiletá žena pro tebe udělá všechno, dvacetiletá nic“. Není to spíš obráceně? Mi přijde, že v dnešní emancipované době žena středního věku už obvykle muže nepotřebuje, spíš se ho snaží zbavit, natož aby pro něho „dělala všechno“ …

zjentek

A to se zase hrubě pleteš Pepo. Navzdory emancipaci žena bez muže žít nedokáže. A přestože ženy dnes vyvíjí maximální úsilí vládnout světu, zejména pak mužům, tak tato drobná vlastnost od Boha jim ve finále opět zlomí vaz a znovu budou dělat, čemu byly geneticky předurčeny, tj. v prvé řadě se podřizovat mužům a odříkat si své vlastní zvrhlé touhy.

aliendrone

Pepa25, zjentek>>> Myslím, že OBA na to pohlížíte z nesprávného konce.
Nejde přeci o to, co udělá ta nebo tamta a je fuk kolikaletá. Podstatné (spíše ROZHODUJÍCÍ) je to, co TY můžeš udělat pro ni, nemyslíte? ;) :D :D

zjentek

No nevim nevim… totiž když TĚ MILUJE, není co řešit, protože když pro ni budeš dělat zle, tak tě bude opěvovat stejně, jako když pro ni budeš dělat dobře, ale… Když už tě nemiluje (a to ZNÁŠ ZE ŽIVOTA DOBŘE – „když já ho už nemiluji, chjo, jsem tak smutná a zničená“ – přitom důvod SE NEŘEŠÍ), tak pokud pro ni budeš dělat jen dobře, bude tě nenávidět stejně, jako když pro ni budeš dělat zle.

A teď sem můžeš klíďo napsat, KDO ROZHODUJE o tom, zda ona miluje či nemiluje. To ať si můžu utvořit ucelenější obrazy o tvý naivitě. (; D; D;

aliendrone

zjentek>>> Tož já bych hodnotil jako naviní spíš to „miluje – nemiluje“. Takové efemérní hodnoty patří do Červené knihovny. Každá láska nevyhnutelně přejde v situaci, kdy půjde o „snesete se nebo ne“? A v takovém případě skutečnost „CO pro ni můžeš/nemůžeš udělat“ nabývá přímo drtivě na významu. Nesmíš to ale střídat jak ponožky (jinak to nepoznáš), tohle se projeví až PO LETECH. ;) :D :D

Kepler

Já to beru tak, že té čtyřicítce už odběhlo mládí a tak musí hledat jiné způsoby, jak si muže udržet. Krása těla je většinou tatam. Dvacítka ještě tyhle starosti nemá.

aliendrone

Kepler>>> Tvé hypotézy lze snadno vysvětlit tím, že jsi erotochlívák a hormony s tebou mlátí ode zdi ke zdi. Až se trochu usadíš a získáš drobet životního nadhledu, dost možná pochopíš skutečnou hloubku výroku Rudyarda Kiplinga > „Žena je jenom žena, ale dobré cigárko, to je pokouřeníčko!“ ;) :D :D