Zepple

Co všechno se dá vidět v Itálii?

Co se vám hned vybaví ve spojitostí s Itálii?
Chtěli byste do Itálie jet na dovolenou? Už jste tam byli? Zajímá mě, kde všude jste byli a jaké památky jste navštívili… :)

Nejlepší odpověď
hanulka11

Itálie …byla jsem tam 2× v době kdy se jezdilo do Bibione …to už je hodně dávno…

Jinak se mi vybaví …Benátky , plavba po Velkém kanále, nám. Sv. Marka , holubi, mooooooře holubů/také šikovní zloději, protože právě tam v uličkách mi ukradli celou peněženku.
Jinak moře koupání, pohoda, dobré vínko, pizza a ukřičení italové

Nyní kdybych tam jela- určitě bych jela dolů do Říma a udělala okruh a chtěla bych vidět i jiné památky a sopku. Dnes je moc možností.