dust8

Co všechno má jako konkrétně přesvědčit člověka, aby přešel z Windows 10 na Windows 11?

Odpovědi
elkon

Nic, nikdo tě nenutí. Až to budeš potřebovat, tak přejdeš. Pokud to tvůj hardware dovolí. Na každý počítač to nejde.

Roman71

Reklamní „masáž“ Microsoftu, jedině. Počkám si do ukončení podpory Windows 10 (4/2025) a pak se uvidí. Jinak mám celkem efektivní druhé řešení zdarma se stávajícími PC.

Vit Kouba

Komu není rady tomu není pomoci

Zdroj: https://gvkb.cz/ca­tegory/windows-11/

patrikmika

já používám windows 11 víc jak čtvrt roku a jsem s tím v poho. jediný co mně štvě je tlačítko start, které se přesune do prostřed… ale jak říká elkon.

Roman71

Přesunuté tlačítko Start by bylo asi to nejmenší..

S nástupem dlaždicového menu a řazení aplikací podle abecedy místo kategorií byl další krok k podobným „vylepšením“. Když pak pominu, že jsou dva druhy aktualizací systému (tím nemyslím bezpečnostní a volitelné), tak v tom běžný uživatel ztrácí přehled. Korunu tomu nasazuje už teď požadavek šifrovacího modulu a poslední hřebík do rakve nemožnost (oficiálně a zdarma) nainstalovat jiný operační systém než od Microsoftu.

Nedá se nic dělat, zůstanu u „starého železa“ 😁