dust8

Co všechno doporučíte nastavit a povypínat při přechodu z Windows 7 na Windows 10?

Nejlepší odpověď
Edison

MS Windows. A nainstalovat něco funkčního.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… všechno, ale je bude ti to prd platný, desítky si žijou svým životem (i když teď už se daj zastavit aktualizace, teda spíš pozastavit na měsíc), ale asi nejlepší bude po přechodu vypnout net, aby ti do toho nekecali, no, ale pak ti bude zase pc na dvě věci …

jáára

Všecko povolit a dál do systému nezasahovat! Mc Mercurion, nechceš zajít na piva?

Kepler

Já jsem kdysi přecházel z XP na win7 a chtělo to zálohovat všechny datové soubory (audio, video, texty, hudbu atd.) na flešku, nebo jiný externí disk. Doporučuju udělat si na papíře seznam používaných programů a aplikací, protože ty ztratíš a pomůže ti to najít náhradní a použitelné ve win10. Jinak postupuj podle návodu k instalačnímu CD.

anonym

Spíše bych doporučil vůbec nepřecházet na windows 10 … vypínáním balastu a šmírování si dlouhodobě stejně nepomůžeš. Spíše bych migroval na systém kde vypínat nežádoucí balast nemusíš protože tam není, například www.ubuntu.cz

Mc Merkurion

@jáára, no jo, ale kam, venku je zima a vevnitř se nekouří …

jáára

Tady se nekouří jen v kanceláři… Jonáš? Gobi?

jáára

Kuchyně na chcankárně… tam se kouřit může. nebo kancelář, ale tam cizí neberu