DDarent

Co vše obnáší povolání ,,tester'' a proč se na to studuje škola???

Doplňuji:
http://unicor­ncollege.cz/in­formacni-technologie/in­dex.html

Možné uplatnění absolventa
Softwarový architekt
Vývojář
Tester
Systémový integrátor
Konzultant

Nejlepší odpověď
Hlada

Čechách povolání tester neexistuje a doufám, že dokud budeme v Čechách mluvit česky ani existovat nebude. V zaměstnání existuje funkce zkušební technik, který má mít vzdělání v příslušném oboru.
Doplňuji:
Autor reklamního textu si zřejmě libuje v používání anglických výrazů a neuvědomuje si, že jejich zbytečným nadužíváním zhoršuje srozumitelnost.