Džanička

Co vše je potřeba mít na provoz domácí cukrárny, tak aby na mě nemohla hygiena?

Nejlepší odpověď
Drap

Každá higiená má trochu odlišné požadavky. Nezbývá, než se před započetím s ní poradit.

Další odpovědi
Lenny998

Podle toho v jakym okrese …
Na Sokolovsku je to hrozný …

Miroslavst

Tak pokud chceš otevírat provozovnu-cukrárnu, asi víš co a jak, tedy to nejdůležitější. Potom je dobré se informovat na HS a domluvit tkz. kontrolu (nyní si nemohu přesně vzpomenout na název) a ta ti sdělí bez jakýchkoli pokut a výtek jaké jsou nedostatky.
V případě, že je odstraníš, je vše OK a nemusíš se ničeho bát.
Kam mám potom přijít na zákusek?

Chytrolín

Aby na Vás nemohla hygiena,tak musíte pořádne zabednit dveře a okna.Ale pozor na ně ty potvory vlezou všude…