Lukynxd

Co vše je náplní této pozice?

Pracovník restauračního provozu

Dobrý den, naskytla se mi možnost brigády ve fastfoodu (je mi 16) a přesně nevím, co tato pozice znamená…

Odpovědi
Kelt

Tak se tam běž informovat. Zřejmě příprava jídel atd.

jáára

Tam bych nešel.

da ny

„První den v práci začne s instruktorem. Seznámí tě s našimi pravidly a hlavně s novými kolegy.
U pokladny budeš pomáhat s obsluhou hostů či s kompletací objednávek. Také můžeš zajistit přípravu sendvičů a pokud si troufneš, pomůžeš v kuchyni s čerstvým masem. Energie a odhodlání stačí, vše ostatní tě naučíme my!“
https://www.hit­prace.cz/prace-detail/pracovnici-restauracniho-provozu-valasske-mezirici-19302860709
„Náplň práce: připravuje KFC produkty podle KFC standardů, zajišťuje čistotu na pracovišti. Jednosměnný provoz.“ Úklid, umývání, krájení, smažení, příprava jídel atd.
Hledej další podrobnosti v inzerátech.

elkon

Je to rasovina, tam se nezastavíš.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.