bolak

Co vedlo k odchodu Topolánka z politiky?

O čem to Pithart mluví, že něco řekl v nějaké redakci, a zachoval se „jako puberťák“?

viz video > https://strea­mable.com/hwh46

Nejlepší odpověď
dubraro

Oficiálně to bylo hulvátské chování.
Ve skutečnosti v době jeho vlády nabrala korupce a klientelismus nebývalých rozměrů a řada případů se dostala na veřejnost.

Další odpovědi
ivzez

Průšvihy.
Ale jiného (většího) kalibru, než nějaký rozhovor pro Lui.

https://zpravy­.idnes.cz/doku­ment-uplny-prepis-rozhovoru-s-topolankem-ktery-otrasl-ods-pwp-/domaci.aspx?c=A100324­_112953_domaci_kot

Kryšpín

Jelikož jsem mlaďoch požádal jsem o vzpomínky souseda starocha a ten pravil.
Topol, Kořístka, Dalík, Melčák, Pohanka,, Julínek, Tlustý, Oulický, Tluchoř, madam kráska Kočí a.t.d., bunga bunga Itálie chlap běhající s gulama, letádýlko Insbruk, Volvo milenka, výměna starší manželky za mladší, rovněž faleš a přetvářka pravil zakladatel ODS a neviditelné ruky trhu.
Jinak dodám psychoanalytik Sigmund Freud po dlouhém zkoumání pánů tvorstva došel k názoru. CHLAP, KTERÝ NEOVLÁDÁ SVÉHO CHTÍČE NEPATŘÍ DO POLITIKY ANI NA VEDOUCÍ MÍSTO.

bolak

ivzez: a dáš mi odkaz na ten danej rozhovor? mě zajímá právě hlavně to o čem tam Pithart mluví, jaká to byla strašná hanba..

ivzez

Omlouvám se, byl to časopis nebo magazín Lui
(nečtu ani jeden, ty názvy se mi pletou):
https://zpravy­.idnes.cz/doku­ment-uplny-prepis-rozhovoru-s-topolankem-ktery-otrasl-ods-pwp-/domaci.aspx?c=A100324­_112953_domaci_kot

bolak

Mně to jako nějakej extra průser nepřipadá 🙂, že by kvůli tomu musel být někdo defakto odejit.