Miroslavst

Co vás zaručeně probudí?

Ráno se mi zapne televize a tak vstávám. Přinutí mě to, protože tam furt dokola melou jak je to koště na vytírání perfektní.
Co vás zaručeně probudí?

Nejlepší odpověď
aramah

Jakákoliv reklama ta je ohodně hlasitější než pořady.To vylítnu ani nevím jak.

Další odpovědi
panenka

Mě každé ráno vždy probouzí můj syn se slovy Maminko vstávej papat takto já vstávám každé ráno.

Marsyas

No, záleží na tom, jak jsem ukončil minulou noc. Když mě neprobudí nesnesitelná kocovina, je to obvykle budík a ranní kafe na cestě do školy. Potom mě zaručeně probudí krásné a krásně využité ráno s přítelkyní, jindy vidina dobrého dne či nedodělaná věc ze včerejška, naléhavý úkol a na táboře strom pdající na stany spících dětí.

anonym

CHihuahua od DJ BOBA,řve mi z mobilu,jinak se…

BEAES

Wake-up Light – začne půl hodiny před probuzením vyzařovat světlo, jehož intenzita vzrůstá, simuluje tak východ slunce. K tomu budík s přírodními zvuky- zpěv ptáků, zvonkohra ve větru. Pořiď si!

Zdroj: http://www.phi­lips.cz/c/lig­ht-therapy/hf3470_01­/prd/

ReHu

Moje 2 psí holky. Když začnou v kňučet, že chtějí na procházku.
Jsou hodné, je to málokdy. Vstávám, až se dobře vyspím :D.

verka

Mě nic, já se probouzím pár vteřin před zvoněním mobilu,je to jako bych se večer s ním nařídila taky.

elektrikář

Mne také budili děti potvory mrňavé běhali snad už v pět ráno po bytě a když byly prostydlé jak žáby vlezly se ke mně po deku ohřát z každé strany jedna. Je to strašně dávno té mladší je už 36 včera jsem jí mněl jak mimino na ruce a teď je to ženská jak kobyla.Hrůza jak ty děti stárnou.

Martina S.

Většinou chuť na cigaretu.