Alesh

Co vás v poslední době nejvíce dojalo?

Já jsem nedávno jel autem, byla neděle večer, už skoro tma a byl vcelku provoz, neboť jsem jel na trase, kde se vrací Pražáci z hor domů. Najednou auto přede mnou dává výstražné blinkry, ale já přes něj neviděl proč. Pak úplně zastavilo, paní (spolujezdkyně) vyběhla z auta a sbírá pejska, který zmateně pobíhá po krajnici kolem patrně druhého přejetého pejska. Dost riskovala, bylo to mimo obec, široká silnice, všichni tam lítaj jak prasata. Každopádně oceňuji její čin a dostává ode mě ona a všichni v autě, co se na záchraně podíleli, palec.

Nejlepší odpověď
anonym

Na jaře zemřela po krátké nemoci přítelkyně, třiaosmdesátiletá kamarádka ze vsi. Kočky se rozběhly po celé vsi a většina jich je už pryč, ale její kachny chodí ke každému autobusu. Paní Irena je měla naučené, že jim vždycky přivezla nějakou ňaminku. Tak to je smutně dojemné.

Další odpovědi
ten který je

Také o pejskovi.:-(
http://www.no­vinky.cz/koktej­l/279349-laska-az-za-hrob-doslova-pes-sedi-na-hrobu-sveho-pana-uz-sest-let.html

venkovan

Ten příběh mne ale nedojal – je to ukázka jak někdy se dokážeme nedomyšleně vystavit riziku a ohrozit nejen sebe na životě.

anonym

Odpovědi Dr.Axla!

pizlicka

moje fatální chyby za poslední rok a pul.kdyz nad tim premyslim,bre­cim,jak zelva.

anonym

Dojemnost je na nic a nijak problémy nevyřeší a proto raději pokud mohu jednám.

bolak

ten který je: o tom hačikovi byl natočenej film, sice je to podle mýho velice podprůměrná záležitost, ale má to dost procent, takže zřejmě jenom neumím docenit kvalitu (a nebo jsem bezcitná zrůda) > http://www.csfd­.cz/film/243655-haciko-pribeh-psa/