Avatar uživatele
Alesh

Co vás v poslední době nejvíce dojalo?

Já jsem nedávno jel autem, byla neděle večer, už skoro tma a byl vcelku provoz, neboť jsem jel na trase, kde se vrací Pražáci z hor domů. Najednou auto přede mnou dává výstražné blinkry, ale já přes něj neviděl proč. Pak úplně zastavilo, paní (spolujezdkyně) vyběhla z auta a sbírá pejska, který zmateně pobíhá po krajnici kolem patrně druhého přejetého pejska. Dost riskovala, bylo to mimo obec, široká silnice, všichni tam lítaj jak prasata. Každopádně oceňuji její čin a dostává ode mě ona a všichni v autě, co se na záchraně podíleli, palec.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? ten který je, mosoj, aramah, johana 56, Damiana, briketka10, anonym před 4227 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Na jaře zemřela po krátké nemoci přítelkyně, třiaosmdesátiletá kamarádka ze vsi. Kočky se rozběhly po celé vsi a většina jich je už pryč, ale její kachny chodí ke každému autobusu. Paní Irena je měla naučené, že jim vždycky přivezla nějakou ňaminku. Tak to je smutně dojemné.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Také o pejskovi.:-(
http://www.no­vinky.cz/koktej­l/279349-laska-az-za-hrob-doslova-pes-sedi-na-hrobu-sveho-pana-uz-sest-let.html

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

Ten příběh mne ale nedojal – je to ukázka jak někdy se dokážeme nedomyšleně vystavit riziku a ohrozit nejen sebe na životě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Odpovědi Dr.Axla!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

moje fatální chyby za poslední rok a pul.kdyz nad tim premyslim,bre­cim,jak zelva.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Dojemnost je na nic a nijak problémy nevyřeší a proto raději pokud mohu jednám.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

ten který je: o tom hačikovi byl natočenej film, sice je to podle mýho velice podprůměrná záležitost, ale má to dost procent, takže zřejmě jenom neumím docenit kvalitu (a nebo jsem bezcitná zrůda) > http://www.csfd­.cz/film/243655-haciko-pribeh-psa/

před 4227 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek