Sergej

Co váš štve na lidské společnosti ?

Popř. jaké lidksé vlastnosti u lidí nemáte rádi ?

Nejlepší odpověď
Awe

Debilitu! A vzhledem k tomu že jsem každý den nucen pracovat s opravdu blbýma lidma, u mě roste agresivita a podrážděnost. Lidstvo degeneruje neskutečnou rychlostí…

Další odpovědi
RyuzakiKate

Nejvíc asi falešný lidi, co se přetvařujou a lžou do očí.
Sraby, kteří nedokážou říct, co si myslí.
Sebevědomé hlupáky.
Nezájem o okolní svět; jaká to ironie, furt čumí do mobilu, ale že by si přečetli třeba něco o tom, co se děje právě v jejich městě nebo že by opravdu měli třídit odpad, dávat si pozor na to, co kupují, zbytečně nezabíjet užitečná zvířata a pomalu i sami sebe…
Neschopnost sebereflexe, skromnosti, soucitu, vděku, vlastního přemýšlení…
A dost, nebo se ještě nase*u :)

Děda Louda

Lidi.

Drap

Blbost

setapouch

Kdo rekl, ze me neco stve?

marci1

Ne, že by mě to štvalo, ale je mi líto, že se lidé nemají rádi, jsou čím dále více nesnášenliví, vadí jim jiná barva kůže, jiné náboženství, závidí jeden druhému, materialismus „vítězí“ nad duchovnem, jsou stále nespokojení a na vše nadávají. Bohužel. Jak by tu mohlo být krásně! 🙂

zjentek

že plejtvaj tím, co si sami nevypěstovali a nevychovali, např. vodou ..o uhlí ani nemluvě

Petr__

Kapitalismus.Když by např.vědci nebyli omezování penězma, objevili a vynalezli by spoustu úžasných věcí a pousnuli by lidstvo mnohem dál než v dnešním systému který je vlastně jak luddité.

Jiný svět je možný 🙂 https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Projekt_Ve­nus

lexx

skoro fšecko