Miroslavst

Co vás osvěží v tomto horku?

V tomto letním krásném počasí se vzpomíná jak bylo v zimě. Co vás v tomto krásném počasí osvěží?
Stačí toto?
http://img.ih­ned.cz/attachmen­t.php/990/175­65990/io8BCDEF7HIJ­KLMOl6PQbfgpqy­zUw29R/90844_te­ma_zima.jpg

Nejlepší odpověď
Jahoda

Kurňa, ten obrázek mě fakt dostal! 😁 Kdyby někde byl nějaký malinký kopec sněhu, hupnu do něho bez váhání 😁. Jinak v letní horkých dnech piji hodně tekutin. Mám ráda ledové, což ale není dobré, jelikož oraganismus může dostat šok a já bych zemřela. Což bych fakt nerada. Takže pokud jsem venku, piji ledové. Já si prostě nedám říct a furt budu studené do sebe házet 😁 Ale pokud jsem doma v místnostech, kde není takové vedro, dám si kafčo, nebo něco jiného teplého či vlažného na pití. Skvěle osvěží potírat si ledy obličej, jíst šťavnatý meloun, rochnit se v bazénku. Jóóó, prostě relax 😁 V bazénku pít nějaký dobře vychlazený koktejl, nebo vyjímečne šampus s jahůdkama. Poháááádka. Prostě luxus. Nic jiného nemohu fakt už dodat 😁

Další odpovědi
dagry

Mirku opět supr, čupr obrázek. Ale ať si je sníh tam kde je, my jsme ho tu měli letos habaděj !!! No co mě osvěží: jak píše Jahoda, ledové pití opravdu není vhodné, takže letos se mu snažím vyhýbat. Studené nápoje to jako jo, ale aby mi „praskaly“ zuby, tomu se už vyhýbám. Takže já si dělám hodně zeleninové saláty, kde převládají hlavně moje milovaná rajčátka (salát je samozřejmě vychlazený) a pak si vařím litry zeleného čaje s citronem, nechám ho vychladit a popíjím. Čaj nemám slazený, protože používám výběrové čaje a cukrem se znehodnotí jeho chuť. A průběžně se ještě prolívám různýma minerálkama. Pivo a hospůdka až k večeru, kdy už tak „nepere“ slunko.

anonym

poslala bych fotku co osvezi kazdeho,ale nevim jak,bud jsem blba,nebo zacatecnik

panenka

Kdybych hned mohla hupsnu na chvíli do obrázku chvíli bych si tam zalyžovala a pak hned k nám do tepla.Je fakt že to horko už tu máme dost dlouho a trošku ochlazení bychom tu potřebovaly.A co mě osvěží hlavně koupání v bazéně u kterého si dopřávám lédové kávy,nápoje s ledem.

iwetax

Mě osvěží jedině voda nebo nanuk. Pokud jsem byla v pařáku v práci tak jsem strčila celou hlavu pod vodovod. To bylo moc příjemné

barila

Mě teda alespoň na chvíli osvěží následující :
nechat téct chvíli studenou vodu na zápěstí rukou, dlaně mám obrácené nahoru a voda ochladí krev v tepnách a žílách, je to vyzkoušené a super !