dust8

Co vás nikdy neomrzelo?

Nejlepší odpověď
quentos

Scrabble (už skoro 30 let, naopak v něm nacházím pořád něco nového – momentálně mě chytla slovenská verze, což ale neznamená, že bych zanedbával českou), poslech hudby, literatura, psaní (už od dětství), kvalitní humor, umění…

Další odpovědi
cappuccino

Mit hrisne myslenky:)

Rokio

Hraní WTLS a jídlo.

zjentek

Tak víš jak… 👉👌👌👈

Filip84

Vařit, dobře jíst, jezdit na kole, souložit. A taky něco ušít, nebo psi mne, asi, nikdy neomrzí. 🙂

df

Onanovat

Drap

sex, drogy a rokenroll

paul1

Různé srandičky, rád dostávám a potom přeposílám vtipné e-maily.

Lurius

Hudba, kočky a rodinné procházky v přírodě

Porkman

Šachy, klasická hudba

Darcy

#pizza #Harry Poter V (kniha, nikoliv film), #herní soundtracky k Assassin Creeds, #lezení po skalách a urbex #Skotsko #Skoti #výskum kiltu :) #historické romány a serialy #Chomski #houbaření #zahrada # pomačkat naše psy #fotografování #návrhy zahrad a interiérů #historické paláce a zahrady #paela #malování #kokosova kosmetika od SpaCeylon #konspirace #záhady a tajemná místa #kriminálky #Máchův Máj hlasem Třísky #DIY #minerály a polodrahokami #víra v sebe #pokecat s mámou o všem #procházka lesem #knihy v Češtine # Queen of Damned v češtině atd.
varování: není to seřazené podľa hodnot