Školníšprtka

Co vás nejvíc štve?

Nejlepší odpověď
Reganois

lidská blbost, arogance, namyšlenost a pocit, že se kolem někoho točí celý svět

Další odpovědi
Ametyst

Evropská unie a její sebevražedné nápady, které krutě zaplatíme.

zjentek

Nejvíc VŠECHNO!

Justin1

Nejvíc mě štve jednak nevyzrálý přístup ke covidu, jednak to, že to, že ostatní tvorové mají instinkty, pomocí kterých vědí, co mají dělat, ale my máme místo toho jenom pláč, hysterii, paniku a kromě toho taky schonost přemýšlet, která však ve stresu, kdy se nejvíc potřebujeme o něco opřít, přestává fungovat.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Reganois

Ametyst: Tobě ale ta EU nedá spát. Je nějaká alternativa?

Ametyst

Vystoupit.

Reganois

Myslel jsem jako organizaci. Nevěříš tedy v reformu?

moravan

Nespravedlnost.