fcoop

Co vás napadne jako první,když „TO“ shlédnete?

http://crazyca­fe.centrum.cz/vtip­na-videa/2012/9/13/­videa/brutalni-bitka-romu-tady-slo-opravdu-o-zivot/?utm_sou­rce=centrumHP&ut­m_medium=zaba­vabox&utm_ter­m=position-1

Nejlepší odpověď
dudu

Potvrzuje se zde staré zjištění, že různé menšiny, entity, kasty a skupiny volají, ba často řvou po toleranci od majority, avšak tolik vyžadované chápání historických ap., odlišností často nefunguje už mezi nimi a to ani na základních stupních jejich společenské hierarchie. Určitě všichni znáte riziko „zamíchat“ se např. do sporu dvou alfasamců nebo sokyň, kdy tento krok většinou končí tím, že se dobrý úmysl obrátí proti tzv. advokátu chudých.
Proto selský rozum jako nejlepší řešení radí postup, že je třeba toto společenství bezpečně izolovat od ostatních a dát této sebrance volnou ruku k tomu, aby si záležitosti vyřešili mezi sebou a to i za cenu, že poteče krev a budou i mrtví.

Další odpovědi
anonym

Co dodat? Prostě jinej gang! Znáte ten vtip? Jde skinhead po parku a na trku má nápis „Nesnáším cikány!“. Jde proti němu parta cikánů a jeden zvolá: Co to máš na tom triku? Skin odpoví: „To mi právě na vás cikánech vadí, že neumíte číst.“ Cikán na to: „Co si to dovoluješ? Chceš zmlátit?“ A skin na to : " To mě právě na vás cikánech taky sere, že se chcete prát, když je vás víc." Cikáni začnou vytahovat nože a řetězy a skin na to: " A nejvíc mi vadí, že vytahujete řetězy a nože když víte, že se bude střílet!"

led

Už sa k nám presťahoval aj „Harlem a Bronx“, nielen „pseudokultúra v TV“

hanulka11

jen ať si daj pořádně

bolak

Že by bylo dobrý z toho udělat počítačovou hru. To sou furt samý jednotky swat a americká armáda, člověka už to nudí, tohle je takový nový, ještě neokoukaný, z prostředí který je nám všem dobře známý, já bych si to dvdčko koupil.

baghira

Folklór, který do naší společnosti nepatří.

Drap

Nejlépe by je bylo nechat v uzavřeném prostoru, aby nemohl nikdo utéct.

manon

Proboha, to snad ani nejsou lidi…

anonym

Že zařazení odpovídá zobrazované sekci „Brutální videa“, jichž tam jsou desítky a jinak s ohledem na cca 16 tisíc shlédnutí, to bude patrně už pěkně „stará vesta“.

ten který je

V prvním momentě mne napadlo že ty záběry jsou odněkud z Libye nebo Egypta a ono ejhle,oni to jsou naši milí spoluobčané…:-)

anonym

Slunce seno a pár facek …

  • iv-

annas

Ad iv, věděla bych o někom, koho bych jim přidala, i když jinak násilí neschvaluji 🙂

Sůwa

Já taky 🙂

anonym

:))
an., jestli my obe nemyslime toho sameho .. ! :p

  • iv-

led

ešteže som ďaleko, bitkárky
:)

anonym

Damy, tak se budeme muset nejak dohodnout !
Ja bych to videla tak, ze bych jim do ringu pridala an. a suwu .. , ja bych kamerovala … a led by o tom pak napsala reportaz ! :)) -iv-

  • iv-

annas

Dobrý nápad, zařadím reportáž do své připravované knihy. 🙂

anonym

An. ! Hlavne od nikoho NEOPISUJTE !
To je tu ted nejcastejsi slovo .. ! :)

  • iv-

anonym

Ženy, hlavně žádné násilí! Přečtěte si můj vtip v odpovědi, to je odpověď na nepřizpůsobivé…

led

Pekný vtip. Len dúfam, že keď ste proti násiliu, nebudete strieľať. :)