Avatar uživatele
fcoop

Co vás napadne jako první,když „TO“ shlédnete?

http://crazyca­fe.centrum.cz/vtip­na-videa/2012/9/13/­videa/brutalni-bitka-romu-tady-slo-opravdu-o-zivot/?utm_sou­rce=centrumHP&ut­m_medium=zaba­vabox&utm_ter­m=position-1

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, dudu, manon, Drap, anonym před 4241 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Potvrzuje se zde staré zjištění, že různé menšiny, entity, kasty a skupiny volají, ba často řvou po toleranci od majority, avšak tolik vyžadované chápání historických ap., odlišností často nefunguje už mezi nimi a to ani na základních stupních jejich společenské hierarchie. Určitě všichni znáte riziko „zamíchat“ se např. do sporu dvou alfasamců nebo sokyň, kdy tento krok většinou končí tím, že se dobrý úmysl obrátí proti tzv. advokátu chudých.
Proto selský rozum jako nejlepší řešení radí postup, že je třeba toto společenství bezpečně izolovat od ostatních a dát této sebrance volnou ruku k tomu, aby si záležitosti vyřešili mezi sebou a to i za cenu, že poteče krev a budou i mrtví.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Co dodat? Prostě jinej gang! Znáte ten vtip? Jde skinhead po parku a na trku má nápis „Nesnáším cikány!“. Jde proti němu parta cikánů a jeden zvolá: Co to máš na tom triku? Skin odpoví: „To mi právě na vás cikánech vadí, že neumíte číst.“ Cikán na to: „Co si to dovoluješ? Chceš zmlátit?“ A skin na to : " To mě právě na vás cikánech taky sere, že se chcete prát, když je vás víc." Cikáni začnou vytahovat nože a řetězy a skin na to: " A nejvíc mi vadí, že vytahujete řetězy a nože když víte, že se bude střílet!"

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Už sa k nám presťahoval aj „Harlem a Bronx“, nielen „pseudokultúra v TV“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

jen ať si daj pořádně

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Že by bylo dobrý z toho udělat počítačovou hru. To sou furt samý jednotky swat a americká armáda, člověka už to nudí, tohle je takový nový, ještě neokoukaný, z prostředí který je nám všem dobře známý, já bych si to dvdčko koupil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Folklór, který do naší společnosti nepatří.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nejlépe by je bylo nechat v uzavřeném prostoru, aby nemohl nikdo utéct.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

Proboha, to snad ani nejsou lidi…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Že zařazení odpovídá zobrazované sekci „Brutální videa“, jichž tam jsou desítky a jinak s ohledem na cca 16 tisíc shlédnutí, to bude patrně už pěkně „stará vesta“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

V prvním momentě mne napadlo že ty záběry jsou odněkud z Libye nebo Egypta a ono ejhle,oni to jsou naši milí spoluobčané…:-)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Slunce seno a pár facek …

  • iv-

před 4241 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Ad iv, věděla bych o někom, koho bych jim přidala, i když jinak násilí neschvaluji 🙂

před 4241 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Já taky 🙂

před 4241 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

:))
an., jestli my obe nemyslime toho sameho .. ! :p

  • iv-

před 4241 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

ešteže som ďaleko, bitkárky
:)

před 4241 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Damy, tak se budeme muset nejak dohodnout !
Ja bych to videla tak, ze bych jim do ringu pridala an. a suwu .. , ja bych kamerovala … a led by o tom pak napsala reportaz ! :)) -iv-

  • iv-

před 4240 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Dobrý nápad, zařadím reportáž do své připravované knihy. 🙂

před 4240 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

An. ! Hlavne od nikoho NEOPISUJTE !
To je tu ted nejcastejsi slovo .. ! :)

  • iv-

před 4240 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ženy, hlavně žádné násilí! Přečtěte si můj vtip v odpovědi, to je odpověď na nepřizpůsobivé…

před 4240 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Pekný vtip. Len dúfam, že keď ste proti násiliu, nebudete strieľať. :)

před 4240 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek