Kepler

Co vám schází do podmínek příjemného bydlení?

Nejlepší odpověď
dudu

Něco jiného - co?

V podstatě nám nechybí vůbec nic. Žijeme v menším městě, klidné lokalitě podobné lesoparku a mezi příjemnými sousedy. Přes údolí máme kvalitní nemocnici a okolo asi šest marketů. Pokud chceme změnu, zajedeme si na šestnáct kilometrů vzdálenou chalupu kde díky velkému uzavřenému dvoru máme dokonalé soukromí s ovocnou i zelinářskou zahradou.

Další odpovědi
(O_o)

Něco jiného - co?

Pro mne je dulezite projit dum/pozemek s dozimetrem a najit radiaci nejmene postizene misto. Verim ve kvalitu ziti mene aktivnim miste.

Hufnágl

Něco jiného - co?

Aby se z vedlejšího balkonu ozvalo „dobré ráno sousede“. 🙂

anonym

Tiché a klidné prostředí, zahrada

Vím, že pro někoho klišé, ale pro mě důležitý aspekt.

Butters_xD

Tiché a klidné prostředí, zahrada

Kaufland mám za rohem, do školy to je do patnácti minut pěšky, zahradu u bytu ale nemáme :D Tudíž jezdíme na chalupu. Nemůžeme mít vše u nosu :)

zjentek

Finanční dostupnost

ElonMusk

Vzdálenost do práce

Jsem zvyklý na klidný život se zahradou kam oko dohlédne. Což je samozřejmě vykoupeno delší vzdáleností do pražského centra.

GM

Něco jiného - co?

Nechybí mi vůbec nic.

zjentek

ještě to zkusím srozumitelně: do podmínek příjemného bydlení mi schází finanční dostupnost. (;