Alesh

Co vám připomíná nové logo ČT?

Mně osobně připomíná pr*el. 🙂 Mojí mámě prý zas záchodové prkénko. 🙂 A co vám?

Nejlepší odpověď
tom004

Pokus o vtip, který se moc nevyvedl.

Další odpovědi
anonym

Je to logo, nelogo…řekla bych, že to logo prostě postrádá logiku. Od Najbrta znám tedy lepší -logo Tři sestry, RefleX ap. Nevím zda bylo nutné vynakládat takové veřejnoprávní peníze za něco přinejmenším nedůležité. A měnit logo zrovna, když si diváci zvykli na určitou značku (případ ČT 4) je úplná blbost.

Damiana

Mě makovici (prázdnou) nebo rozříznuté kolečko cibule. Ale nejhorší je to na ČT 2. To vypadá regulérně jako O2, nemůžu si pomoci. Nelíbí se mi to. Cé (nebo Čé) by se ještě dalo „tolerovat“, ale Té tam prostě nevidím ani za prase.

Ar

Druhej program je spíše reklama na O2 :) Celkově, logo ČT je prostě hrůza, asi nejhorší co kdy bylo.

Elk

Velmi staré logo ČT, ale vůbec mi nevadí. Hlavně, když je na co se koukat.

anonym

Nepřipomíná mi nic konkrétního, ale je svým způsobem docela hezké.

anonym

Jako grafikovi mi to nepřijde vůbec špatný. Holt dnes vládne minimalismus a myslím, že logo se jim vyvedlo. Ikdyž bych to možná udělal malinko jinak.

Natty*

Asi tak no… To staré logo, mělo svou „tradici“… Bude se mi na to těžko, přetěžko zvykat :DDD

SteimlX

nic konkrétního, jen se mi jako první logo, které můžu za svých 26 let posoudit, nelíbí..

anonym

Musím se smát – pamatuji si od jednoho člověka. Nevím, jak se přesně jmenoval. Spojil palce a ukazováčky k sobě a sdělil: „…a nápad byl na světě…“, jenže nápad na světě už byl, jen v lepším provedení, než je od ČT. Mně osobně připomíná striktní logo nějakého korupčího úřadu nebo něco podobného.