-....-

Co vám dá nejvíce energie za nejkratší dobu? (zdravou formou)

Ráda bych věděla co mi dá nejvíce energie za co nejkratší dobu např. při nějaké fyzické námaze potřebujete energii kterou momentálně postrádáte → jak jí co nejrychleji a nejefektivněji doplníte?

Nejlepší odpověď
led

Co vám dá nejvíce energie za nejkratší dobu? Myšlienka, ktorá si nepripúšťa únavu.

Další odpovědi
Mirdas

Kousek čokolády, hroznový cukr, studená koupel, dobří přátele, výborná zpráva.

Nazdar Bazar

Studená sprcha.

anonym

Bez ohledu na fyzicku je to hudba. Vždy mne nabije a umožňuje prekonat strasti.

Mc Merkurion

řeknu si: Musíš? no a pak se uvidí…

marci1

Zelený čaj, ovoce, příjemná huba ( nejlépe saxofon ). 🙂

gulag

V Rusku vzhledem k cistemu prostredi a idealni vlhkosti podnebi byste ani o doplnovani energie neuvazoval. Tam jsou naprosto idealni podminky jak k praci, tak i ke spokojenemu zivotu, kde vladne stedrost a Putin !

lota

Hroznový cukr, káva, sladkosti – asi je to spíš placebo efekt kvůli motivaci.