RadaBrysova

Co v tomto kontextu znamena slovo ZPRZNIL?

Čtu jednu knížku a tohle jsem nepochopila… co ji teda udělal?

„Znásilnil tě?“ Zavřela oči a potom… potom přikývla a otevřela oči. A já netoužil po ničem jiným než proměnit to ano v ne. Ale nedokázal jsem to. „Jsem pořád panna. Tam se mě nedotkl. Tak mě… neznásilnil.“ Nejdřív mi to nedošlo. Možná jsem měl přepracovanej mozek, protože jsem nedokázal pochopit, jak mohla být znásilněna, a přitom být pořád panna, ale pak mi to docvaklo. Sevřela mě hrůza. On… ten hnusnej bastard ji zprznil.
”Když skončil, myslím, že opravdu netušil, že udělal něco špatně. Nechal mě jen ležet na gauči, a když jsem mohla vstát, věděla jsem, že to musím někomu říct. Věděla jsem, že musím do nemocnice. Byla jsem tak…“ Bolavá. Nedokončila tu větu, ale viděl jsem jí to na očích.

Nejlepší odpověď
Drap

V tomto případě se zřejmě jednalo o anální znásilnění.