Banshee

Co už považujete za nevěru?

Líbání nebo sex atd?

Nejlepší odpověď
bobánek

Co už považuju za nevěru.Když přistihnu svoji manželku inflagranty s milencem v tom nejlepším.

Další odpovědi
chudst

Podvadeni dane osoby s nekym jinym. Takze ano, i libani. (Neco jineho je samozrejme obycejna pusa.) Ale obcas staci, kdyz danou osobu treba jen slovne zapre, ze s nikym nechodi a ze je volna. Nevera nemusi byt nutne jen fyzicka.

wamper

Už samotné líbání je nevěra.

venkovan

Za určitých podmínek i sex nemusí být nevěra.