Lgee

Co určuje vzhled obličeje?

Genetika jasně, ale co konkrétně v těle.

Nejlepší odpověď
annas

Na celkovém vzhledu se odráží izpůsob života, prostředí,tj, sociální postavení, stres či strava. Kromě věkového zařazení jednice vyčteme z obličeje také jeho pohlaví.

Jinak to jsou buňky v těle, které tvoří tkáně. Obličej je zrcadlo našich orgánů. Podívejte se na obrázek a uvidíte, které orgány a v které části obličej způsobují třeba vrásky, kruhy pod očima atd.

https://www.cen­trumzdravibrno­.cz/clanky-a-videa/oblicej-jako-zrcadlo-nasich-organu/

Další odpovědi
led

Každý človek je originál. Aj medzi dvojníkmi dokážete nájsť rozdiely.

_Bůh_

DNA

Naty8

Anna's – proč se tedy na jiné stránce píše toto
Struktura obličejových svalů je stejná jako u ostatních svalů ovládaných vůlí.

Obličejové a lebeční kosti jsou základem pro obličej, jeho tvar a vzhled.

led

Aj keď štruktúra tvárových svalov môže byť rovnaká, ich stavba je závislá napríklad aj od spôsobu života a aj spôsobu stravovania,

annas

Nevložila jste odkaz, Přece jsem o svalech nic nepsala. Když se někdo mračí, usmívá se, mění se vzhled obličeje – prracují svaly, . Ale když máte vrásku mezi očima, nesouvisí se svaly, ale s oslabenými játry. Pokud jste si rozklikla odkaz, mohla jste si přečíst víc.

Podotázka zněla – co se děje v těle? Špatně fgungujoí játra, ledviny a další orgány, problém se objeví na obličeji. Obličejové a lebeční kostí jsou dané s těmi se narodíme, takže z toho pohledu jde o genetiku.

Jde o pohled staré čínské medicíny, z níž vychází alternativní. Pokud jste s těmito pojmy nesetkala, těžko princip pochopíte. V odkazu je to jasně vysvětlené.