Avatar uživatele
anonym

Co uděláte, když vás někdo požádá na ulici o cigaretu?

Dáte,nedáte?
Mě dnes jeden požádal.První reakce byla – poslat ho do pryč.
Ale – byl slušnej,nebyl vlezlej,dal jsem.
Poděkoval,nijak přehnaně.....­.hotovo.
Až pak jsem si uvědomil,kolikrát jsem tohle udělal já.
Sprostě jsem si vynadal.
Jak to je s tou třískou a břevnem v oku?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, hanulka11 před 4923 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Už se mi to stalo několikrát, ale mají smůlu, nekouřím. Stručná odpověď „nekouřím“ jim obyčejně stačí
Doplňuji:
hanulko, jsem myslel, že davajka je holka, která dá každýmu :{))> a ne darovaná cigareta. Tož jsem zas o něco chytřejší

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

U mě by neuspěl,neboť nekouřím. Ale hodně lidí kouří davajky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Stejně jako quentos.
Doplňuji:
Martina S. > Tak by mě zajímalo, kolik ks denně je dost málo, když kouření vyjde na 1500 Kč/měs. Asi nejsem soudná, když nekouřím, ale mě to dost málo nepřijde.

Upravil/a: ReHu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Nekouřím.
Ale už mockrát jsem měla cukání, když si o cígo říkal evidentní nezletilec, koupit takovou tu krabičku žvýkaček balenejch jako cigarety (snad by se ještě daly sehnat, pamatuju si je z dětskejch let) a těmhle dětem to dávat místo normální cigarety. Jen by pak člověk musel možná hodně rychle zdrhat. Ale někteří by se možná aspoň trošičku zamysleli… i když…?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verka

Tento způsob je běžný v Rusku. Přijedou sem a diví se, jak jsme my nevychovaní, že jim nedáme cigaretu. Třeba to byl někdo z nich. Ale podporovat něčí nemoci to snad nechceme, takže nic nedostanou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Martina S.

Když mě řekne někdo koho znám tak mu cigaretu dám, ale cizím ne. Jedině kdyby mě byl nějak sympatický, tak možná ano. Cigarety jsou dneska drahá záležitost. Kouřím dost málo, ale stejně mě to přijde měsíčně tak na 1500Kč. Ať si na to každý vydělá, když si chce ničit zdraví.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek