Tom.Noddy

Co typicky českého dovézt mladému američanovi jako suvenýr z ČR? (nepije, nekouří)

Nejlepší odpověď
anonym

Po me chce kazdy ze zahranicnich pratel Karlovarske oplatky. 🙂

Další odpovědi
pokazdejinak

jestli mu to povezete do států, tak si nejdřív ověřte, co všechno se NESMÍ dovážet – takhle z hlavy vím např. masné výrobky, sýry, semena rostlin apod.
ty karlovarské oplatky jsou dobrý tip :)

Drap

Záleží také na jeho zájmech a podobně. Co takhle fotografickou knihu, třeba o Praze, dres Jágra, pražskou šunku, určitě by se našla spousta věcí.

hanulka11

nemusí pít
kup mu becherovku
panenku a panáčka v kroji
obrázek /maketu/ Pražského hradu

zde máš tipy
http://www.czechpre­sents.com/

mě zaujaly ty pidi korunovační klenoty

hawranek

My jsme jako suvenýr zahraničí (konkrétně Izraele) vezli oplatky, karlovarský porcelám (to byl tedy svatební dar), karlovarskou růži a knihu o ČR v hebrejštině (ano, šla opravdu špatně sehnat)

venkovan

Pohodu.

briketka10

Ano nejdříve bych si taky ověřila co se může dovážet.A moje teta z Mnichova si kupovala olomoucké tvarůžky,lovecký salám – speciál,různé klobásky,škvar­ky..Bohemia sekt a různé cukrovinky.To vše zabalit do košíčku a dát malou vlaječku ??

ANONYMKA-248

něco s českou vlajkou nebo nějakou malou sošku nějakého slavného místa např: různé hrady zámky atd…:)

Zdroj: http://www.pruvodce-praha.cz/dopo­rucujeme/suve­nyry/42-tradiinn-suvenjery.html

lexx

utajenou legitimaci KSČ

cappuccino

Kukacky! Ten by koukal:)

Radius

Ty Karlovarské oplatky je jistota, ty každému chutnají a oni tam v cizině nic podobného nemají, oni se dnes dají koupit i menší, ty mají průměr asi 10 cm ale chutnají stejně jako ty velké…

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.