Co tomu říkáte? Vezmeme si u nás příklad ještě před pořádnou krizí a volbami?

http://zpravy­.idnes.cz/vol­by-na-islandu-vyhraly-strany-jez-zemi-privedly-pred-lety-ke-kolapsu-13l-/zahranicni.as­px?c=A130428_114547_zah­ranicni_ipl#ut­m_source=rss&ut­m_medium=feed&ut­m_campaign=zpra­vodaj&utm_con­tent=main
To jsem zvědava, co bude říkat Popelka teď.

Nejlepší odpověď
www

Ze zkušenosti lze předpokládat, že bude záležet hlavně na voličích a ti budou volit tak, aby hlavně zmizli všichni Kalousi a spol.
Dále pak na politických stranách, jak obratně dokáží pomocí masmédií ovlivnit nerozhodnuté.
Co se děje jinde, naše lidi zas tak moc nezajímá.
Názor.