Co to znamená za zkratku?

bcc a cc?
Doplňuji:
Omlouvam se za chyby. Pisu vse z mobilu.

Nejlepší odpověď
chudst

Cc – kopie – se používá v případě, kdy již zpráva má adresáta v kolonce „Komu(To)“ a zárověň chcete viditelně poslat kopii zprávy jiné osobě.

Bcc – Skrytá kopie – se používá ve zvláštních případech, kdy chcete kopii odesílané zprávy poslat tak, aby o tom adresáti v polích „Komu(To)“ a „Kopie(Cc)“ nevěděli.

A jinak by to priste chtelo uvest, o jakou zhruba zkratku se ma jednat – v jakem kontextu. Napriklad pro CC to muze byt take:

  • zkratka Creative Commons,
  • .cc internetová doména Kokosových ostrovů,
  • označení pole kopie v e-mailu,
  • zkratka dvojtečkového třídění.

Doplňuji:
A uz jsem vas chtel branit, ze je mozne, ze jeste neumite s/z, ze jste se to ve skole jeste trebas neucili, kdyz jsem si vsiml vasi vymluvy, ze pisete z mobilu – tak to fakt spravna vymluva neni a zastavat se vas nebudu :)

Další odpovědi
anonym

To je SKRADKA do základný školi. 🙂

hanulka11

to neomlouvá,písmenka snad znáš – pokud neumíš psát, raděj sem nepiš -sbohem

anonym

Já bych řekl, že tam žádnou chybu nemáš.Chybně Tě ty odpovědi přede mnou napadají.Dole jsem uvedl správné psaní slava zkratka.

Zdroj: http://www.pra­vidla.cz/

chudst

lahny: uz nema, ale mela. Asi ji to moderator opravil :)