rtep000

Co to znamená ? Propojte žárovku se sítí Wi-Fi s pásmem 2.4 GHz, bez hubu

Co znamená bez hubu. Potřebuji aby šla ovládat mobilem.

Nejlepší odpověď
aliendrone

To znamená, že v síti nesmí/nemá být hub (zařízení podobné switchi, jen jinak portuje). https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Ethernetov%C3%BD_hub Ten venkoncem má dnes málokdo, většinou lidé mají v síti switche a routery. 🙂

Další odpovědi
Dochy

Zeptej se dodavatele, nebo se podívej do návodu.

Domnívám se, že to znamená, že nepotřebuješ další extra zařízení. Jen tu žárovku a existující síť.

U spousty dalších „chytrých“ žárovek potřebuješ ještě nějaké další zařízení, které ty žárovky bude ovládat a konfigurovat.

elkon

Málo informací.