Angiila

Co to znamená knox lotto?

ahojky chtěla bych vědět co znamená KNOX LOTTO přišel mi email že jsem vyhrála ale já nevím co to znamená.Nechci nalítnout.Moc díky

Nejlepší odpověď
Luky

čaute hele a nenapsali vám že jste vyhríly za pomoci nějaký letenky? mě jo nechal jsem se trochu nalákat a vým o co jde ve finále po vás budo chtím zaplatit 16000kč za převod peněz a to už je jen krůček od toho maléru že jim je pošlete a budete mít prd prosím kontaktuj te mě jak jste k tomu přišli vy diky Lukáš za pomoci IP adres jsem zjistil že to pochází někda z USA

Další odpovědi
GangstaHelper

A zasela jsi snad neco? Tak to je podvod.

spooky

Takových emailů a pošty hodí …!!
Kdybych já reagovala na všechny výhry, slušně bych zaplnila garáž a byla bych i docela majetkově bohata. Tak pokud jste se ničeho osobně neučastnila – ihned mazat – ani raději nečíst.