yukí

co to znamená když má holka bílej sliz na kalhotkách?co s tým mám dělat

Nejlepší odpověď
kapka

Tady je to, koukám, samej gynekolog amatér. 😁
Yuki, řekla bych, že jak to popisuješ, tak je to normální. Špatný by bylo, kdyby byl výtok barevnej a navíc silně zapáchal. Ostatně měla bys chodit na pravidelné preventivní prohlídky na gynekologii a tam ti se vším poradí.

Další odpovědi
anonym

Pokud se nepletu, tak yukí, máš problém se s těmito věcmi mít komu svěřit.
Toto patří k dospívání ženského těla. Někdy se prostě uvolňuje poševní sekret a nemusí to vůbec nic znamenat. Kdybys s tím měla potíže a stav se zhoršoval nebo to svědělo, zajdi si na gynekologii.

anonym

Vyprat a ať přítel raději používá ochranu :).

Michal Kole

V pubertě je to prý normální, ale nesmí toho být moc a nebo moc často – jinak doktor.

terry

Mohl by to být kvasinkový zánět. Bývá takový výtok.Nic vyjímečného.
Zajdi na gyekologii. Je to snadno léčitelné.

Lukasy

To má temněř každa holka obzvlašt v obdobi puberty.