LukoX_X

Co to znamená, když je holka singl?

Co to znamená, když je holka singl ?
Děkuji za odpověd :)

Nejlepší odpověď
quentos

Předchozí odpověď je nepřesná. Singl (z angl. single) znamená svobodný, což se s žitím o samotě nemusí nutně slučovat.

Další odpovědi
Palpatine

Znamená to, že je nezadaná. Že je někdo „singl“ můžeš říct jak o klukovi, tak o holce.

kodl67

Žije sama.

Kepler

Je sama, nikoho nemá. Popř. to může znamenat nezávislý životní styl, nikoho nepotřebuje.

Edison

Keplere, nezávislý životní styl s tímhle ale spíše nesouvisí a přesněji to vyjádří pojem free. I zadaní i sezdaní lidé mohou žít nezávisle, mohou být free… 😁 Blbý, co? Jde o kontext.

Edison

Quentos, nemystifikuj. Single neznamená svobodný!! Svobodný je free!! Single znamená „v jednom“! V případě lidí to znamená spíš nezadaný. Oproti skutečnému sám ve smyslu opuštěný – alone.

Je třeba si taky uvědomit, že svobodný/á je opak k ženatý/vdaná. Což neznamená, že svobodný žije sám, tedy ne každý svobodný je singl, ale je free.