yukí

co to znamená když holce krvácí vagína?s co s tým mám dělat

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud to není každý měsíc, jak píše Michal Kole, tak upaluj k doktorovi a na nic nečekej.
Co je to menzes, to Ti měla vysvětlit máma. Když je Ti to ale milejší od kluků, tak prosím.
Ve škole taky berete něco jako předmanželskou výchovu,nebo výchovu k rodičovství atd., ne?
Doplňuji:
Co s tím dělat? Požádej maminku a vezmi si vložku. Další byste mohly jít koupit spolu, abys byla v obraze, jaký je výběr.To je teď to jediné, co s tím po dobu krvácení jde dělat. Nezapomeň na zvýšenou hygienu.

Další odpovědi
Drap

Tak jsi nám děvenko zřejmě téměř dospěla. A co s tím dělat ? Nejlepší bude, když se zeptáš maminky.

briketka10

Yuki ve 12 letech to může být menstruace " jasně červená krev" jestli se bude opakovat i příští měsíc, většinou po 25 až 28 dnech, jestli ne, může to být něco jiného a s mamkou navštiv gynekologa..

Michal Kole

Pokud to je každý měsíc a trvá to týden tak je to normální a jmenuje se to menstruace.

Dívky zde popíšou víc. Já jsem kluk a tento „problém“ nemám.