Co to znamena ,je to jen jedna osoba.

Videla jsem jak neco pada na zem a byla to cista voda,ale nikam se nerozlila zustala nehybně,pak v okamziku byl letmy stin,udelal par kroku a sedl si a vstal,pak nic a slovo jsem rekla Woodu,muzete my rict co by to mohlo byt,dekuji

Nejlepší odpověď
annas

Určitě by bylo třeba znát souvislosti.
Proto vycházím ze slova Woodoo, které je označováno jako náboženství nebo kult s prvky magie. Základem je poznatek, že všechny bytosti, věci a události ve vesmíru jsou navzájem spojeny. Jde o uvolnění vlastního ducha z těla a jeho obsazení vyvolaným bohem. V tomto případě by mohlo jít o bohyní vody. Duchové a bohové woodoo jsou všeobecně nazývaní Loa.

K woodoo patří i panenky, které jsou dávány do souvislosti s tímto kultem. Měly by být využívány hlavně k ovlivňování člověka podle barev.
Chcete-li se dovědět víc, podívejte se např. na:

Zdroj: http://terulin­ka797.blogerka­.cz/_/Woodoo

Další odpovědi
člověk

stává se,že lidé mají v normálním chodu života mikrospánek,lékaři říkají,vypadnutí mozku,můžou to být i záchvaty padoucnice.