verunka483

co to jsou pseudo dredy???

je to to samé jako normální dredy, nebo jen nějaké, které se přidělají na vlasy a dají se kdykoli sundat? a líbí se vám to? děkuji.

Nejlepší odpověď
annas

,Peudodready jsou z kanekalonu nebo vlny,.

Dotaz na pseudodready – možno najít na netu – okopírovala jsem.

Co to je? takže pseudodready, pseuda…jsou umělý dready, které se dopředu připraví a pak už jsen namotají na vaši hlavu:)

  • musim si je potom nechat své vlasy ostříhat?…ne-e pseuda jsou pro ty, co touží po dreadech, ale nechtějí svoje vlasy obětovat…prostě až vás pseuda přestanou bavit, sundáte je a vlasy budete mít stejně dlouhé, jako před nandáním
  • z čeho jsou? dělají se buď z kanekalonu (=materiál, který se vzhledem velmi podobá vlasům), nebo z vlny
  • jak dlouho vydrží? životnost je omezená jedině rychlostí růstu vašich vlasů…většinou jsou to ale tak dva, tři měsíce. potom se musí dready přeplést
  • pro koho? pro všechny, co mají vlasy delší jak 7 cm
  • údržba…nijak zvlášť náročná:)

http://pseudo­dreads.mypage­.cz/

Další odpovědi
fablen

odpovím na druhou část otázky: NE