freddy

Lze obarvit umělou tmavou paruku na blond?

Odpovědi
ReHu

Silně tom pochybuju.

arygnoc

nepoznám prírodnú parochňu (paruku).

ale poznám
parochňu s umelým vlasom – nemožno farbiť (ale keby ste silo mocou chceli, určite by to nejako šlo)
parochňu s prírodným vlasom – možno farbiť.

a:
na blond sa >neobarvuje< ale >odbarvuje<.

vo všeobecnosti ale platí, že fakt dobrá parochňa je robená na objednávku.
ak chcete viac farebných variácií, kúpite si viacej parochní, je škoda ničiť (neraz) umelecké dielo.
ak sa jedná o parochne „priemyselné“, vyrábané na páse, oplatí sa radšej si kúpiť požadovaný odtieň, ako ničiť už parochňu, čo máte vo vlastníctve.

;-Q

anonym

Některé paruky jsou vyrobené z pravých vlasů,ale jak by reagoval odbarovač na "mrtvý vlas"netuším.
https://www.go­ogle.cz/search?q=v%C3%BD­kup+vlas%C5%AF&i­e=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&e­i=6T5YVe3FCIP­SUaTxgcgK