Hawajka

Co to je opovrhuješ?

Nejlepší odpověď
marci1

http://www.strejda-google.cz/#opo­vrhovat

Další odpovědi
Děda Louda

Sloveso.

led

Kto opovrhuje v slovenských krajoch prácou a v českých zemiach pohŕda lidem, i všade vo svete ohŕňajúc nos vyvyšuje sa nad ľudmi prácou k zemi sklonenými, nezaslúži si našu úctu.

Doplňuji:
ak opovrhuješ mojim vysvetlením svojej otázky, nechaj tak.
ak však spoznáš z odpovede, čo pojem opovrhnutie znamená, neváhaj a bod daj…

anonym

Nadřazená arogance ze strachu z nákazy.

bulík

Co mas na mysli? Opovrhovat se da nekomunikaci, usklebkem, prehlizenim, shazovanim, ale i naopak. Rikat jsi nej, spica, ty umis aj. Fo jsou ruzne zpusoby znicit ego.