Miaromeo

Co to je, když mám srdci infekci?

Chtěj mi dát umělou chlopen mám tam infekci

Odpovědi
nyjono

To je otázka pro tvého ošetřujícího lékaře. Když se ho zeptáš, měl by ti to polopaticky vysvětlit.
Tady se ptáš sice dobře, nicméně na špatném místě.

Frontinus

Tohle byl měl(a) konzultovat se svým ošetřujícím lékařem, ten má povinnost ti vysvětlit, co je to (nejspíš) infekční endokarditida tak, abys to pochopil(a).

Zdroj: https://www.i­akardiologie.cz/pdfs/kar­/2007/04/04.pdf

Kryšpín

To se může přihodit každému, mladému, střednímu starému bakterie v těle napadají cokoliv srdeční svalovinu, chlopně a pod. můžou to být stafylokoky, HIV a další možnosti.