beer

Co to je a k čemu na těchto stránkách slouží „zapůjčený profil“? Díky.

Doplňuji:
Vaše otázky, např. ohledně zajímavé odpovědi uživatele www nedokáži objasnit, ale kontaktoval jsem správce, na jehož reakci čekám.. )) Později dám vědět.

Nejlepší odpověď
anonym

Napisu za sebe : Odjizdim 28.12. do 7.4. pryc. Muzu – zalezelo by jen a jen na me … pujcit – zapujcit muj profil me kamaradce z realu.
A ta by za me chodila dal jako za -iv-. Nebo by byla moznost zapujceni s tim , ze by se prihlasovala pod -iv- , ale dala bych vam vsem vedet, ze se bude " podepisovat " jako … hovinko , ale bude chodit pod mym profilem.
Tohle se tady smi. 🙂
Ja jen , ze tohle ale neudelam.
Protoze uz mam hodne bodu. Mame tady napr. jednu uzivatelku a ta si zapujcila profil jen proto, ze tam bylo malinko bodu , tak to ani nehralo roli.
Takhle to chapu ja.
Mohli by byt na to ruzne reakce, ze bych profil zapujcila , ale komu jde jen o odpovedi , nebo se nekdy i pobavit a neresi nic jineho , tomu by to bylo sumafuk. Jestli mu odpovida -iv- , nebo hovinko.

  • iv-

Doplňuji:
www 🙂 , rozumite tomu dobre. 🙂
Ja jsem sberacka , ale ne podvodnice. 🙂 Protoze se k tomu tady od sameho zacatku priznavam, ze jsem tu jen kvuli paleckum. 🙂
Presto ale muj profil nezapujcim. Uz je tam opravdu dost bodu .
Kdybych ale pred prvnim prihlasenim nekoho zde znala a ten dotycny mel malinko bodu a nechtel uz pokracovat , tak bych si ten jeho profil take vzala. 🙂 -iv-

Další odpovědi
annas

Před chvíli jsem odbdržela informaci od admin. kvůli svému zapůjčenému profilu.

Vyjádření provozovatele Odpovědi.cz:

Uživatelka Annas předem informovala provozovatele o tom, že bude vkládat příspěvky pod jiným profilem. Vystupování pod druhým profilem nebylo za účelem získání bodů a proto není porušením kodexu serveru. Naopak, velmi si ceníme příspěvků uživatelky, ať už byly vloženy pod profilem Annas nebo pod jiným.

Jan Štípek
Odpovědi.cz

led

Tak ako kedysi pri pevných telefonných linkách jedno číslo používala celá rodina, i teraz sa bežne na internete pod jedným menom prihlasuje viac ľudí (manželia, kolegovia, a podobne).
Veď predsa aj služobný mail býva veľakrát aj pre väčšiu skupinu ľudí – spolupracovníkov.
Takže v takomto prípade môžme hovoriť o „zapůjčenom profilu“.

kokoťenko

Protože ta anonymita tady 100% nefunguje,,takže teď mám profil manžela a můžu psát za něj a nemusím se trápit tím, že vám napíšu, že jste děsně atraktivní a chytrý muž, který nemá zapotřebí pokládat otázky tohoto typu,,,,néééé­éééééééé to jsem já kropítko.

Už se v tom vážně nikdo nepitvejte, není fér,,,

anonym

Ad beer, zrovna od tebe bych to nečekal, kór když máš na profilu takové hezké motto – „staré blbec z brna“! Měl by ses už na takovou vivisekci vyprdnout a spíš se zaměřit na to, proč se dějí jevy, kvůli nimž se někteří chudáci musejí výjimečně uchýlit k takovémuto nouzovému řešení.

anonym

Ja uz se tu ted v tom nejak ztracim. 🙂
Ja bych to ukoncila. Jedina podvodnice jsem tady ja , protoze obcas lzu. Nemam velikost XXXL , ale jen XXL ! :-p

  • iv-

fcoop

Uvědomuje si někdo absurdnost téhle takysituace?
To je neuvěřitelné.
To máte vážně t a k krátkou paměť?

www

Kdepak, nic jsem nesmazal!
To by mne teda zajímalo, který dobrák se o to postaral a taky co bylo závadného na odpovědi. Počkám, s čím přijde Beer 😁

anonym

www, oni to vrati. Nevraci to pouze v tom pripade, kdyby jste si o to sam zazadal , nebo tam byla nejaka sprostarna. A ta tam nebyla.
🙂
Vlastne : ☹
A ja to vim take od Adminku , ze ten profil opravdu jde zapujcit komukoliv. Tak snad se od te doby nic nezmenilo. 🙂
Je to " muj " majetek . Jako auto. 🙂
A jestli tady kazdy ( krome me ) krici, ze o body tu preci VUBEC nejde , tak pak jim jde o co. ?
Napiste mi sem , klidne . Co si o tom myslite ? Nezlobite se doufam na me. 🙂

  • iv-

www

Prosím tě -iv-, proč bych se právě na tebe měl zlobit? 😁 Od toho bych dokázal najít jiné adepty! Ale k věci: dostal jsem mejla od správců(možná robota), že odpověď byla smazána z důvodu „Nevhodný obsah (porušení kodexu-např.vulgarity,u­rážky ap.)“. Vyvalil jsem voči a odepsal s otázkou na konkrétnosti na to jejich info@odpovedi.cz, zatím nic 🙂

anonym

www. mozna , ze me maji Adminkove ( nebo i ti roboti ) opravdu radi. ! Psal jste neco o me , ze jsem podvodnice.. , tak me mozna brani. !
:-p
Me to ale pobavilo. 🙂 Neurazim se . Ani to neumim. ☹
Jen nekdy na Dr.
Ale psssst !! -iv-

www

Pro -iv-
Stokrát NE! Nic takového jsem si nemyslel, nepsal ani nenaznačoval!!! Jen jsem reagoval na to, že podle tvých informací (za které jsem vděčný, neboť jako jediná to řeklas) se tedy zde dá lehce zneužít nastavených pravidel!!! Bylo to asi tak nějak-reakce na tvoji odpověď (už nevím zcela přesně), psal jsem: „..jestli tomu dobře rozumím, je to jak dělané pro podvodné sběrače bodů..“.

annas

Podvodní sběrači bodů??? Silná slova…

anonym

Júúúúááá, „Já už budu hodný, dědečku!“

beer

No já jsem jim psal už včera proč to dali do aktualit a proč zmizla tvoje odpověď a zatím jsem dnes obdržel taky jen „robotické“ oznámení, že je to v aktualitách. Žádnej člověk neodepsal )) Je to tady nějaký podivný..

anonym

www, vy jste si o to sam zazadal ? Aby vam smazali vasi odpoved ?? Procpak ? ☹

anonym

WWW !! Kam jste zmizel. ;-(
Vy jste tu mel takovou hezkou odpoved na me.
🙂
Napisu Adminkum , at nam ji vrati. 🙂

  • iv-