Haníí

Co to je??

Ahoj,prosím poradtě:) Našemu morčeti se udělala taková boulička pod okem a není úpně malá!!Morče to nebolí,a tak si nevíme rady..Děkuju za odpověd

Nejlepší odpověď
kenyrts

s největší pravděpodobností to bude tuková boule( organismus není někdy schopen veškerý tuk spálit a potom se vytvoří taková boulička),ale pokud se bude zvětšovat,tak je opravdu lepší dojít na veterinu.

Další odpovědi
panenka

každopádně navštivte s vaším morčetem veterináře který se vám na něj podívá a pomůže vám.odpovědí tu mužeš mít spoustu ale je opravdu lepší se svěřit s timto veterináři

waterwolf

Může se jednat o podkožní zduřelý tuk, a nebo nádor, a může být zhoubný, ale i ne..čím víc se to bude zvětšovat, tím menší pravděpodobnost vyléčení..takže alou k doktorovi..hod­ně štěstí