Amie

Co to bylo za film?

Kdysi dávno předávno jsem viděla jeden film. Tuším že byl rozdělený i na dva díly. Bylo to nějaké fantazy s čeravnými schopnostmi.
Každopádně nějaký muž? se chtěl zmocnit měst, která uvěznil v nějaké koule. Jejich osvobození však muselo být do určité doby jinak se budou zmenašovat až úplně zmizí. Pro to bylo však nutné najít nějakou osobu v černém hábytu (smrtku?) a tu třikrát zabít, což se té jedné dívce podaří.
Dál si pamatuju, že matka jednoho z hrdinů poohla celé skupině tím, že zastavila padající se troje dveře.

Neznáte někdo ten film? Pokud ano, můžete mi říct i vlastní názor a jak se vám líbil?
Doplňuji:
Dávali to co jsme to viděla tak před osmi lety… Možná bylo i opakování, každopádně jsem ho nějak nezaregistrovala.

Odpovědi
judithin

No, nevím jestli je to ono, ale v Princezně Fantaghiro v asi 7 díle bylo že nějaký čaroděj ukradl zámky a uvěznil je do těch koulí a měly se asi i snad zmenšovat.. to je jediný co si tak nějak matně pamatuju, tak snad jsem pomohla
Doplňuji:
jo, je to ono, ted jsem na to koukala na youtube.. je to fantaghiro 4 díl, kterej je rozdělenej na dvě části. Bojuje tam opravdu s tím kostlivcem a zámky se v koulích zmenšují a matka Tarabase umře aby zablokovala nějaký zubatý dveře 🙂