Avatar uživatele
Pokročilý

Co teď bude po kauze s Rathem?

Rathova kauza zcela jistě způsobí snížení volebních preferencí pro ČSSD. Mnoho lidí bude znechuceno natolik, že k volbám vůbec nepůjdou. Koho ti zbylí budou volit, když ne ČSSD? ODS určitě ne, pokud to nejsou podnikatelé nebo Pražáci. "Zbývají" už jen komunisti. Budou je tito lidé volit? A neotevřou se touto ztrátou ČSSD dveře některým novým stranám?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele

Pokud jsou voliči v ČR tak nedostatečně vyspělí, že si ještě nevšimli, že se "zametací" kauzy pravidelně objevují v rámci předvolebního boje, tak jsou slepí tupci.
Určitě taková politická ostuda ČSSD poškodí. Jen by mne zajímalo, proč se nikdo nezajímá o ty další blamáže našich politiků, které se systematicky zametají pod koberec.
Měla bych jeden volební návrh - zvolit všechny již zvolené včetně pana Ratha a vystřelit je na Mars. Naši páni politici se chovají tak, jako by ani netušili, kde žijí. Tak by bylo dobré, kdyby tu svoji náměsíčnickou politiku začali fofrem prosazovat někde, kde to nebude tolik škodit voličům. Ještě bych přidala všechny lobisty, aby tady konečně zavládl pořádek a neuplácelo se hned při hlasování o zákonech.
Že je tu takový politický svinčík, to není nedostatečnou legislativou, ale naopak tím, že ze stran nejvyšších představitelů se pokřiveným a nečestným praktikám dostává tichého požehnání.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele

Všechno je jinak, vládnou jiní (jmenovitě 5 nejmocnějších rodin v ČR).
Viz výmluvná a překvapivá analýza Erika Besta v odkazu:

Zdroj: http://www.denik.cz/z_domova/a mericky-komentator-ods-nebo-cs sd-je-to-jedno-vladnou-nam-jin i-20120602.html


Avatar uživatele
Zlatý

nič.
otrasieme sa a tRATHá vpred za svetlejšími zajtrajškami, za víno v krabici a drevené podlahy, kapríky a melónky (a ktovie čo ešte vymyslia pre zábavu ľudu).
a politici si trafiky podelia aj bez voličov, nebojte.


Avatar uživatele
Zlatý

Co bude? Chvíli ticho po pěšině, jako vždycky, a pak se pojede dál, jako by se nic nestalo, a aktéři kauz se nadále bez nejmenších výčitek svědomí budou držet svých koryt.


Avatar uživatele
Bronzový

Můj odhad je, že za pár týdnů se Rath dostane z vazby a za několik let po pravomocném rozsudku bude muset nastoupit do vězení na 4-6 let, kdy bude po polovině trestu propuštěn.
Kauza Rath ČSSD trochu poškodí, ale bude to jen o nižší jednotky procent. Obecně levicoví voliči nemají s korupčními kauzami tak velký problém, viz volební výsledek na Slovensku po kauze Gorila, ve které byly namočeni všichni a odnesla to jen pravice.


Avatar uživatele
Bronzový

Vládnou skutečně jiní, než politici, jak odkazuje Dr.Axl. Ale to víme, a právě proto je Rath mimo mísu a oběť. Policejní a justiční mafii řídí tato úzká skupina rodin. A šílené je , že pokud vadíte , jako Rath , tak vás zlikvidují legálním způsobem za potlesku davu . No prostě chléb a hry. A ty praktiky jsou skutečně STBácké. Až přijde den, dám k dobru své zážitky s touto fungující strukturou ODS a ČSSD.

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele

anonym

Ad Dr. Axl: díky za podnětný článek. Jsou to věci všeobecně známé a také všeobecně utajované. Jen je ještě v dnešní době zarážející naivita veřejnosti, když si někdo myslí, že situaci u nás (nebo kdekoliv na světe) vyřeší volby. Tenhle systém přece funguje na úplně jiném základě, a to je třeba si uvědomit.
Bohatí mají na své straně všechno, i právo, protože si mohou dovolit spravedlnost "zaplatit".
Proto jsem i v kauze dr. Rátha velmi opatrná. Kdo může tvrdit, že informace podsouvané veřejnosti nejsou zmanipulované?
Je tak těžké podstrčit někomu krabici s penězi?
Asi už v ČR koukám dlouho na to, co se děje a hledám pro to rozumné vysvětlení, a to je jenom v tom, že tu jde o skutečně neskutečné peníze. Je mi z toho opravdu těžko. Kampak to spějeme? Kam?
Že by měli nakonec pravdu proroci, kteří píšou kvanta knih (určitě to dělají bez ohledu na vlastní prospěch,že?) na téma "přechod lidstva ze 3. do 4. a 5. dimenze"?
Je to jedna velká šaškárna. Divadlo, kde jsou obyčejní lidé jenom bezvýznamnými statisty.

Avatar uživatele
Bronzový

Kohut57

Vše je mnohem horší, než si jen dovedeme představit. Lámání a teror policií a justicí je hrůza hrůz. Rath má pravdu. Kdo to nezažil neuvěří. Já ano. Oboje a na vlastní kůži a po listopadu. Kdo ale promluví je mrtvý, a tak mám o Ratha i obavy. Aby nedopadl jako Dubček nebo Heider, nebo jiní méně známí , nepohodlní po celé Evropě.

 

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 5254
Zlatý Drap 3361
Zlatý led 2360
Zlatý Kepler 2260
Zlatý marci1 1813
Zlatý ivzez 1398
Zlatý quentos 1297
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý mosoj 991
Zlatý zjentek 950

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.