Matthew

Co takhle zavést možnost, hodnotit odpovědi i do minusových hodnot. Byly byste pro nebo proti ??? :)

Některé odpovědi mohou (některé už i jsou) být urážlivé, nepravdivé, s rasistickým podtextem a tak dále, tak proč to těmhle uživatelům neosolit, nebo myslíte že se to dá lehce vyřešit pouze smazáním otázky (či odpovědi, jestli to lze.) ?? Takhle by to měli všichni na očích :) Samozřejmě že i při udělování záporných hlasů by muselo jít vidět, kdo hlas udělil :) Jinak by se nám tu někteří jedinci „vypalcovávali“ naschvál :)

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
quentos

Proti

Záporná hodnocení odpovědí alias „palce dolů“ už tu byly. Byly zrušeny, jelikož byly zneužívány.
Smazání urážlivé otázky či odpovědi problém samozřejmě vyřeší

Další odpovědi
mosoj

Jiná odpověď/názor.

Prolistuj si Odpovědi od začátku. Již tady byly mínusové palce. To bylo teprve čoromoro !!!
Jinak jsi nic nového neobjevil všechno to co je ve tvé úvaze, se tady již dělo a děje i bez záporných palců.

badisko

Jiná odpověď/názor.

Doplňuji:
to by se ti libilo co .....!!! heh byl bych v jednom kuse v minuse ,…;-))…ne ted vazne asi by se to nechytlo ostatne jako uz i lepsi napady…

huxa

Proti

Doplňuji:
nefungovalo by to zde

Lleni

Pro

Doplňuji:
Já sem o tom taky přemýšlela.. Ale třba kdyby mazal jen ten kdo otázku zadal;))